O nás

O nás

Jsme advokátní kancelář s pobočkami na území České republiky, Slovenska a Polska. Poskytujeme právní poradenství korporátní klientele v celé střední Evropě. Díky vlastní síti poboček můžeme nabídnout pokrytí tří právních řádů v jednotné kvalitě, přístupu i komunikaci.

Vedle projektů a mezinárodních transakcí zajišťujeme day-to-day poradenství zejména při kontrole a vytváření smluv, korporátních změnách, řešení pracovně-právních otázek, implementaci koncernových směrnic či compliance a dalších požadavcích Vaší společnosti.

Ať už se jedná o vstup na cizí trh, přeshraniční fúzi či přípravu smluvní dokumentace, vždy Vám nabídneme právně i nákladově optimální řešení. U každé transakce zohledňujeme nejen právní, ale i obchodní a daňové konsekvence. Naše stanoviska pro Vás budou jednoznačná a poskytnou požadované informace ve srozumitelné formě.

Jak pracujeme?

Zastáváme konzistentní právní názory, o které se můžete opřít, a nebojíme se zaujmout jednoznačný závěr.

Klademe maximální důraz na odbornost našich právníků, jejich specializaci a její prohlubování. Znalost cizích jazyků je u všech našich právníků samozřejmostí.

Předpokladem pro dlouhodobou spolupráci je Vaše spokojenost nejen s kvalitou našich právních služeb, ale i s jejich transparentním účtováním.

Historie kanceláře

V advokacii působíme více než 20 let. Primárním zaměřením byla od počátku zahraniční klientela vstupující na středoevropské trhy.

Na základě požadavků našich klientů jsme následně rozšířili služby i směrem k poskytování právního poradenství společnostem ze střední Evropy vstupujícím na zahraniční trhy.

Postupným růstem jsme vytvořili vlastní síť poboček v České republice, na Slovensku a v Polsku s více než 30 interními právními experty, překladateli a daňovými poradci.

Díky dlouhodobě kooperujícím advokátním kancelářím zajišťujeme denně právní poradenství ve více než 40 zemích světa.