PROFIL

Doležal & Partners s.r.o.

Advokátní kancelář Doležal & Partners poskytuje komplexní právní poradenství prostřednictvím svých kanceláří v Brně, Praze, Bratislavě a Krakově.

Naším cílem je individualizované poskytování právních služeb dle potřeb našich klientů a specializace našeho týmu umožňující mimo jiné zajistit komplexní právní servis u transakcí s přeshraničním prvkem, přičemž samozřejmostí je poskytování právních služeb v českém, slovenském, polském, německém a anglickém jazyce.

Zastáváme konsistentní právní názory a konzervativní přístup v rámci výkonu advokacie s důrazem na maximální možné zohlednění konkrétních potřeb klientů.

Díky mnohaleté praxi, týmu zkušených právníků a geografickému zastoupení poskytujeme svým klientům prvotřídní a expresní právní poradenství odpovídající individuálním potřebám a očekáváním klienta, a to nejen v rámci projektů a transakcí, ale i dennodenní, průběžné a dlouhodobé právní poradenství.

Komplexní právní poradenství především v oblastech obchodního práva, korporátního práva, práva nemovitostí, pracovního práva, finančního práva, práva duševního vlastnictví a transportního práva poskytuje náš tým zejména korporátní klientele v České republice, na Slovensku a v Polsku, napříč Evropou i v zámoří.

Prostřednictvím partnerské sítě kooperujících advokátních kanceláří poskytujeme našim klientům komplexní právní servis rovněž v zahraničí, zejména pak v Německu, Rakousku a Maďarsku.

PARTNEŘI

JUDR. ONDŘEJ DOLEŽAL
Senior Partner
MGR. ROBERT STRÖBINGER
Partner
JUDR. ING. EVA MAYEROVÁ
Partner